D7 vs CMP 170HX
Porównanie wydobycia obok siebie: specyfikacja, benchmarki per algorytm, efektywność i bieżąca opłacalność.
| Typ | ASIC | GPU | |
| Moc | 3148 W | ||
| Premiera | 2021-10 | ||
| Najlepsza okazja | |||
| Zysk/dzień | $1.52 | $0.34 | |
| Ocena | 70/100 | 74/100 | |
| Zobacz szczegóły → | Zobacz szczegóły → |
Benchmarki wg algorytmu
Najlepszy dostępny benchmark na urządzenie; efektywność = hashrate na wat.
| Algorytm | D7 | CMP 170HX | |
|---|---|---|---|
| Abelhash | nieobsługiwane | 160.2 MH/s191 W · 838.6 kH/s/W | |
| Autolykos2 | nieobsługiwane | 364.8 MH/s167 W · 2.184 MH/s/W | |
| cuckARoo29 | nieobsługiwane | 11.33 H/s135 W · 0.08393 H/s/W | |
| Etchash | nieobsługiwane | 139.1 MH/s169 W · 823.1 kH/s/W | |
| Ethash | nieobsługiwane | 139.1 MH/s169 W · 823.1 kH/s/W | |
| EvrProgPow | nieobsługiwane | 37.72 MH/s151 W · 249.8 kH/s/W | |
| FishHash | nieobsługiwane | 108.4 MH/s198 W · 547.3 kH/s/W | |
| KarlsenHash | nieobsługiwane | 108.4 MH/s198 W · 547.3 kH/s/W | |
| KAWPOW | nieobsługiwane | 51.02 MH/s185 W · 275.8 kH/s/W | |
| NexaPoW | nieobsługiwane | 91.74 MH/s140 W · 655.3 kH/s/W | |
| ProgPow | nieobsługiwane | 63.87 MH/s221 W · 289 kH/s/W | |
| ProgPowZ | nieobsługiwane | 63.87 MH/s221 W · 289 kH/s/W | |
| Qhash | nieobsługiwane | 676 MH/s80 W · 8.45 MH/s/W | |
| SHA3x | nieobsługiwane | 447 MH/s95 W · 4.705 MH/s/W | |
| X11 | 1.286 TH/s3148 W · 408.5 MH/s/W | nieobsługiwane | |
| XelisHash | nieobsługiwane | 30.11 kH/s134 W · 224.7 H/s/W |