D7 vs CMP 170HX
Usporedba rudarenja jedno uz drugo: specifikacije, benchmarkovi po algoritmu, učinkovitost i trenutna profitabilnost.
| Tip | ASIC | GPU | |
| Snaga | 3148 W | ||
| Izlazak | 2021-10 | ||
| Najbolja prilika | |||
| Profit/dan | $1.04 | $0.34 | |
| Ocjena | 69/100 | 74/100 | |
| Pogledaj detalje → | Pogledaj detalje → |
Benchmarkovi po algoritmu
Najbolji dostupni benchmark po uređaju; učinkovitost = hashrate po vatu.
| Algoritam | D7 | CMP 170HX | |
|---|---|---|---|
| Abelhash | nije podržano | 160.2 MH/s191 W · 838.6 kH/s/W | |
| Autolykos2 | nije podržano | 364.8 MH/s167 W · 2.184 MH/s/W | |
| cuckARoo29 | nije podržano | 11.33 H/s135 W · 0.08393 H/s/W | |
| Etchash | nije podržano | 139.1 MH/s169 W · 823.1 kH/s/W | |
| Ethash | nije podržano | 139.1 MH/s169 W · 823.1 kH/s/W | |
| EvrProgPow | nije podržano | 37.72 MH/s151 W · 249.8 kH/s/W | |
| FishHash | nije podržano | 108.4 MH/s198 W · 547.3 kH/s/W | |
| KarlsenHash | nije podržano | 108.4 MH/s198 W · 547.3 kH/s/W | |
| KAWPOW | nije podržano | 51.02 MH/s185 W · 275.8 kH/s/W | |
| NexaPoW | nije podržano | 91.74 MH/s140 W · 655.3 kH/s/W | |
| ProgPow | nije podržano | 63.87 MH/s221 W · 289 kH/s/W | |
| ProgPowZ | nije podržano | 63.87 MH/s221 W · 289 kH/s/W | |
| Qhash | nije podržano | 676 MH/s80 W · 8.45 MH/s/W | |
| SHA3x | nije podržano | 447 MH/s95 W · 4.705 MH/s/W | |
| X11 | 1.286 TH/s3148 W · 408.5 MH/s/W | nije podržano | |
| XelisHash | nije podržano | 30.11 kH/s134 W · 224.7 H/s/W |