STU-U1++ vs Radeon RX 7900 XTX
Yan yana madencilik karşılaştırması: teknik özellikler, algoritma başına benchmark'lar, verimlilik ve güncel kârlılık.
| Tür | ASIC | GPU | |
| Güç | 2200 W | 180 W | |
| Çıkış tarihi | 2019-07 | ||
| En iyi fırsat | |||
| Kâr/gün | $-0.15 | ||
| Puan | 60/100 | ||
| Ayrıntıları gör → | Ayrıntıları gör → |
Algoritmaya göre benchmark'lar
Cihaz başına mevcut en iyi benchmark; verimlilik = watt başına hashrate.
| Algoritma | STU-U1++ | Radeon RX 7900 XTX | |
|---|---|---|---|
| Abelhash | desteklenmiyor | 100 MH/s220 W · 454.5 kH/s/W | |
| Autolykos2 | desteklenmiyor | 190 MH/s230 W · 826.1 kH/s/W | |
| Blake (14r) | 52 TH/s2200 W · 23.64 GH/s/W | desteklenmiyor | |
| Blake3 | desteklenmiyor | 2.5 GH/s170 W · 14.71 MH/s/W | |
| cuckAToo32 | desteklenmiyor | 1.7 H/s350 W · 0.004857 H/s/W | |
| DynexSolve | desteklenmiyor | 2.5 kH/s210 W · 11.9 H/s/W | |
| Ethash | desteklenmiyor | 100 MH/s220 W · 454.5 kH/s/W | |
| FishHash | desteklenmiyor | 67 MH/s220 W · 304.5 kH/s/W | |
| IronFish | desteklenmiyor | 23.5 GH/s180 W · 130.6 MH/s/W | |
| KAWPOW | desteklenmiyor | 58 MH/s320 W · 181.3 kH/s/W | |
| KHeavyHash | desteklenmiyor | 1.2 GH/s270 W · 4.444 MH/s/W | |
| MeowPow | desteklenmiyor | 55 MH/s320 W · 171.9 kH/s/W | |
| Meraki | desteklenmiyor | 105 MH/s300 W · 350 kH/s/W | |
| NexaPoW | desteklenmiyor | 93 MH/s260 W · 357.7 kH/s/W | |
| ProgPow | desteklenmiyor | 56 MH/s320 W · 175 kH/s/W | |
| Pyrin | desteklenmiyor | 5.9 GH/s160 W · 36.88 MH/s/W | |
| Qhash | desteklenmiyor | 195 MH/s210 W · 928.6 kH/s/W | |
| SHA-256 | desteklenmiyor | 1.85 GH/s270 W · 6.852 MH/s/W | |
| Skydoge | desteklenmiyor | 44 MH/s270 W · 163 kH/s/W | |
| Zhash | desteklenmiyor | 87 H/s230 W · 0.3783 H/s/W |