RTX 4090 vs F1-Ultra
Yan yana madencilik karşılaştırması: teknik özellikler, algoritma başına benchmark'lar, verimlilik ve güncel kârlılık.
| Tür | GPU | FPGA | |
| Güç | 700 W | ||
| Çıkış tarihi | |||
| En iyi fırsat | |||
| Kâr/gün | $0.33 | $-2.18 | |
| Puan | 72/100 | 49/100 | |
| Ayrıntıları gör → | Ayrıntıları gör → |
Algoritmaya göre benchmark'lar
Cihaz başına mevcut en iyi benchmark; verimlilik = watt başına hashrate.
| Algoritma | RTX 4090 | F1-Ultra | |
|---|---|---|---|
| Abelhash | 124.7 MH/s249 W · 500.8 kH/s/W | desteklenmiyor | |
| Autolykos2 | 265.8 MH/s183 W · 1.453 MH/s/W | desteklenmiyor | |
| cuckARoo29 | 16.63 H/s238 W · 0.06987 H/s/W | desteklenmiyor | |
| cuckAToo32 | 1.65 H/s273 W · 0.006044 H/s/W | desteklenmiyor | |
| CuckooCycle | 17.6 H/s268 W · 0.06567 H/s/W | desteklenmiyor | |
| Eaglesong | desteklenmiyor | 26.5 GH/s1137 W · 23.31 MH/s/W | |
| Etchash | 124.7 MH/s249 W · 500.8 kH/s/W | desteklenmiyor | |
| Ethash | 124.7 MH/s249 W · 500.8 kH/s/W | desteklenmiyor | |
| FiroPoW | 64.82 MH/s299 W · 216.8 kH/s/W | desteklenmiyor | |
| FishHash | 82.58 MH/s240 W · 344.1 kH/s/W | desteklenmiyor | |
| KarlsenHash | 82.58 MH/s240 W · 344.1 kH/s/W | desteklenmiyor | |
| KAWPOW | 65 MH/s299 W · 217.4 kH/s/W | desteklenmiyor | |
| NexaPoW | 329.3 MH/s445 W · 740 kH/s/W | desteklenmiyor | |
| Octopus | 123.1 MH/s279 W · 441.4 kH/s/W | desteklenmiyor | |
| Odocrypt | desteklenmiyor | 5.65 GH/s1157 W · 4.883 MH/s/W | |
| ProgPow | 64.57 MH/s299 W · 216 kH/s/W | desteklenmiyor | |
| ProgPowZ | 64.57 MH/s299 W · 216 kH/s/W | desteklenmiyor | |
| Qhash | 4.823 GH/s259 W · 18.62 MH/s/W | desteklenmiyor | |
| SHA3x | 1.653 GH/s264 W · 6.261 MH/s/W | desteklenmiyor | |
| vBlake2 | desteklenmiyor | 15.5 GH/s700 W · 22.14 MH/s/W | |
| Verthash | 1.82 MH/s144 W · 12.64 kH/s/W | desteklenmiyor | |
| XelisHash | 15.7 kH/s150 W · 104.7 H/s/W | desteklenmiyor |