RTX A4000 vs Arc A750
Bányászati összehasonlítás egymás mellett: specifikációk, algoritmusonkénti benchmarkok, hatékonyság és aktuális jövedelmezőség.
| Típus | GPU | GPU | |
| Fogyasztás | 123 W | 165 W | |
| Megjelenés | |||
| Legjobb lehetőség | |||
| Profit/nap | $0.06 | $-0.16 | |
| Pontszám | 67/100 | 53/100 | |
| Részletek megtekintése → | Részletek megtekintése → |
Benchmarkok algoritmusonként
A legjobb elérhető benchmark eszközönként; hatékonyság = hashrate wattonként.
| Algoritmus | RTX A4000 | Arc A750 | |
|---|---|---|---|
| Abelhash | 57.37 MH/s112 W · 512.2 kH/s/W | nem támogatott | |
| Autolykos2 | 140.6 MH/s139 W · 1.012 MH/s/W | 139.9 MH/s165 W · 848.2 kH/s/W | |
| cuckAToo32 | 0.45 H/s105 W · 0.004286 H/s/W | nem támogatott | |
| Equihash(125,4) | 36.77 H/s133 W · 0.2765 H/s/W | nem támogatott | |
| Etchash | 58.54 MH/s120 W · 487.8 kH/s/W | 50.88 MH/s165 W · 308.4 kH/s/W | |
| Ethash | 58.55 MH/s118 W · 496.2 kH/s/W | 16.69 MH/s120 W · 139.1 kH/s/W | |
| FishHash | 38.22 MH/s110 W · 347.5 kH/s/W | nem támogatott | |
| KarlsenHash | 38.22 MH/s110 W · 347.5 kH/s/W | nem támogatott | |
| KAWPOW | 26.11 MH/s139 W · 187.8 kH/s/W | 25.18 MH/s189 W · 133.2 kH/s/W | |
| NexaPoW | 79.84 MH/s133 W · 600.3 kH/s/W | nem támogatott | |
| Octopus | 47.46 MH/s135 W · 351.6 kH/s/W | nem támogatott | |
| ProgPow | 27.1 MH/s139 W · 195 kH/s/W | nem támogatott | |
| ProgPowZ | 27.1 MH/s139 W · 195 kH/s/W | nem támogatott | |
| Qhash | nem támogatott | 954 MH/s159 W · 6 MH/s/W | |
| SHA3x | nem támogatott | 289 MH/s157 W · 1.841 MH/s/W | |
| Verthash | 914 kH/s92 W · 9.935 kH/s/W | nem támogatott |