MinerstatMinerstat

RTX A4000 vs Arc A750

Usporedba rudarenja jedno uz drugo: specifikacije, benchmarkovi po algoritmu, učinkovitost i trenutna profitabilnost.

TipGPUGPU
Snaga123 W165 W
Izlazak
Najbolja prilikaZANONetworkRVNNetwork
Profit/dan$0.04$-0.15
Ocjena66/10053/100
Pogledaj detalje →Pogledaj detalje →

Benchmarkovi po algoritmu

Najbolji dostupni benchmark po uređaju; učinkovitost = hashrate po vatu.

AlgoritamRTX A4000Arc A750
Abelhash57.37 MH/s112 W · 512.2 kH/s/Wnije podržano
Autolykos2140.6 MH/s139 W · 1.012 MH/s/W139.9 MH/s165 W · 848.2 kH/s/W
cuckAToo320.45 H/s105 W · 0.004286 H/s/Wnije podržano
Equihash(125,4)36.77 H/s133 W · 0.2765 H/s/Wnije podržano
Etchash58.54 MH/s120 W · 487.8 kH/s/W50.88 MH/s165 W · 308.4 kH/s/W
Ethash58.55 MH/s118 W · 496.2 kH/s/W16.69 MH/s120 W · 139.1 kH/s/W
FishHash38.22 MH/s110 W · 347.5 kH/s/Wnije podržano
KarlsenHash38.22 MH/s110 W · 347.5 kH/s/Wnije podržano
KAWPOW26.11 MH/s139 W · 187.8 kH/s/W25.18 MH/s189 W · 133.2 kH/s/W
NexaPoW79.84 MH/s133 W · 600.3 kH/s/Wnije podržano
Octopus47.46 MH/s135 W · 351.6 kH/s/Wnije podržano
ProgPow27.1 MH/s139 W · 195 kH/s/Wnije podržano
ProgPowZ27.1 MH/s139 W · 195 kH/s/Wnije podržano
Qhashnije podržano954 MH/s159 W · 6 MH/s/W
SHA3xnije podržano289 MH/s157 W · 1.841 MH/s/W
Verthash914 kH/s92 W · 9.935 kH/s/Wnije podržano