S11 SiaMaster vs RTX 4090
Usporedba rudarenja jedno uz drugo: specifikacije, benchmarkovi po algoritmu, učinkovitost i trenutna profitabilnost.
| Tip | ASIC | GPU | |
| Snaga | 1380 W | ||
| Izlazak | 2018-04 | ||
| Najbolja prilika | |||
| Profit/dan | $-1.02 | $0.20 | |
| Ocjena | 34/100 | 70/100 | |
| Pogledaj detalje → | Pogledaj detalje → |
Benchmarkovi po algoritmu
Najbolji dostupni benchmark po uređaju; učinkovitost = hashrate po vatu.
| Algoritam | S11 SiaMaster | RTX 4090 | |
|---|---|---|---|
| Abelhash | nije podržano | 124.7 MH/s249 W · 500.8 kH/s/W | |
| Autolykos2 | nije podržano | 265.8 MH/s183 W · 1.453 MH/s/W | |
| Blake (2b) | 4.3 TH/s1380 W · 3.116 GH/s/W | nije podržano | |
| cuckARoo29 | nije podržano | 16.63 H/s238 W · 0.06987 H/s/W | |
| cuckAToo32 | nije podržano | 1.65 H/s273 W · 0.006044 H/s/W | |
| CuckooCycle | nije podržano | 17.6 H/s268 W · 0.06567 H/s/W | |
| Etchash | nije podržano | 124.7 MH/s249 W · 500.8 kH/s/W | |
| Ethash | nije podržano | 124.7 MH/s249 W · 500.8 kH/s/W | |
| FiroPoW | nije podržano | 64.82 MH/s299 W · 216.8 kH/s/W | |
| FishHash | nije podržano | 82.58 MH/s240 W · 344.1 kH/s/W | |
| KarlsenHash | nije podržano | 82.58 MH/s240 W · 344.1 kH/s/W | |
| KAWPOW | nije podržano | 65 MH/s299 W · 217.4 kH/s/W | |
| NexaPoW | nije podržano | 329.3 MH/s445 W · 740 kH/s/W | |
| Octopus | nije podržano | 123.1 MH/s279 W · 441.4 kH/s/W | |
| ProgPow | nije podržano | 64.57 MH/s299 W · 216 kH/s/W | |
| ProgPowZ | nije podržano | 64.57 MH/s299 W · 216 kH/s/W | |
| Qhash | nije podržano | 4.823 GH/s259 W · 18.62 MH/s/W | |
| SHA3x | nije podržano | 1.653 GH/s264 W · 6.261 MH/s/W | |
| Verthash | nije podržano | 1.82 MH/s144 W · 12.64 kH/s/W | |
| XelisHash | nije podržano | 15.7 kH/s150 W · 104.7 H/s/W |