Antminer S21 XP Immersion (300Th) vs CMP 70HX
Usporedba rudarenja jedno uz drugo: specifikacije, benchmarkovi po algoritmu, učinkovitost i trenutna profitabilnost.
| Tip | ASIC | GPU | |
| Snaga | 4050 W | ||
| Izlazak | 2024-10 | ||
| Najbolja prilika | |||
| Profit/dan | $4.60 | $-0.09 | |
| Ocjena | 74/100 | 58/100 | |
| Pogledaj detalje → | Pogledaj detalje → |
Benchmarkovi po algoritmu
Najbolji dostupni benchmark po uređaju; učinkovitost = hashrate po vatu.
| Algoritam | Antminer S21 XP Immersion (300Th) | CMP 70HX | |
|---|---|---|---|
| Autolykos2 | nije podržano | 166.5 MH/s140 W · 1.189 MH/s/W | |
| cuckARoo29 | nije podržano | 4.67 H/s147 W · 0.03177 H/s/W | |
| Etchash | nije podržano | 80.76 MH/s199 W · 405.8 kH/s/W | |
| Ethash | nije podržano | 80.76 MH/s199 W · 405.8 kH/s/W | |
| FishHash | nije podržano | 52.88 MH/s189 W · 279.8 kH/s/W | |
| KarlsenHash | nije podržano | 52.88 MH/s189 W · 279.8 kH/s/W | |
| KAWPOW | nije podržano | 28.81 MH/s195 W · 147.7 kH/s/W | |
| NexaPoW | nije podržano | 55.78 MH/s141 W · 395.6 kH/s/W | |
| ProgPow | nije podržano | 28.85 MH/s199 W · 145 kH/s/W | |
| ProgPowZ | nije podržano | 28.85 MH/s199 W · 145 kH/s/W | |
| SHA-256 | 300 TH/s4050 W · 74.07 GH/s/W | nije podržano |